Jeśli TAK to skórzane fartuchy i akcesoria &RAW są dla Ciebie !

OSOBISTY CHARAKTER

Mając unikatową rzecz możesz wyrazić siebie i wyróżnić się spośród tłumu. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie możliwość personalizacji w postaci: imienia, inicjałów czy ważnej dla Ciebie daty. Dzięki temu wytwarzane ręcznie fartuchy i akcesoria mogą być jeszcze bardziej unikatowe i osobiste. Mogą być idealnym prezentem dla bliskiej Ci osoby.

Zobacz więcej

MANUFAKTURA &RAW

Jesteśmy małą, niezależną manufakturą tworzoną przez małżeństwo: Katarzynę i Piotra Andruszko. Nasza działalność jest efektem wieloletniej pasji do rękodzieła, naturalnych produktów i gotowania, która została połączona z wiedzą z zakresu nauk inżynieryjnych i technicznych, którą oboje zdobyliśmy podczas studiów. Wytwarzając rzemieślniczo fartuchy wracamy do korzeni: ręcznych metod wykonania, naturalnych surowców i dbałości o detale, które sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy i wyróżnia użytkownika.

Zobacz więcej

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

Jesteśmy lokalną manufakturą, w której ręcznie wytwarzamy nasze fartuchy i akcesoria z wielką dbałością o szczegóły. Tworzymy produkty skórzane, niepowtarzalne i wytrzymałe. Używamy tradycyjnych technik kaletniczych korzystając z naturalnych skór o najwyższej jakości, aby służyły Ci jak najdłużej. Współpracujemy z polskimi garbarniami, które zaopatrują nas w skóry bydlęce.

Polecamy