Manufaktura &RAW (ANDRAW)

Jesteśmy małą, niezależną manufakturą tworzoną przez małżeństwo: Katarzynę i Piotra Andruszko. Nasza działalność jest efektem wieloletniej pasji do rękodzieła, naturalnych produktów i gotowania, która została połączona z wiedzą z zakresu nauk inżynieryjnych i technicznych, którą oboje zdobyliśmy podczas studiów. Wytwarzając rzemieślniczo fartuchy wracamy do korzeni: ręcznych metod wykonania, naturalnych surowców i dbałości o detale, które sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy i wyróżnia Cię.

Manufaktura &RAW powstała z potrzeby posiadania skórzanego fartucha, który Piotr jako kucharz mógłby używać podczas pracy z ogniem. Nie znalazł takiego na rynku polskim, który spełniałby wszystkie oczekiwania, więc wykonał go sam. Następnie po zebraniu pozytywnych opinii wśród najbliższych pojawił się pomysł zaprezentowania fartucha szerszemu gronu. Po konsultacjach z kaletnikami, dobraniu odpowiedniej jakości skóry i godzinach pracy w warsztacie powstały fartuchy spełniające wszystkie potrzeby użytkowania, z unikatowym charakterem, łączące wygodę i estetyką wykonania.

Fartuchy zostały stworzone nie tylko dla profesjonalnych kucharzy czy amatorów gotowania, ale także dla tych, którzy podczas wykonywania swojej pracy czy hobby chcą się czuć dobrze, cenią unikatowy wygląd i rzemieślniczy kunszt.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE